Výnimočná Nikol cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Stará láska nehrdzavie. Obľúbení herci opäť spolu!

20. 10 2022 12:30 | zp
Herci zo seriálu Výnimočná Nikol.
Herci zo seriálu Výnimočná Nikol. Foto: TV Markíza
Matej a Nikol
Matej a Nikol
Nikol Tichá

Aj po rozchode k sebe mali blízko.

Netradičná, no spolu mimoriadne schopná, vyšetrovateľská dvojica Nikol Tichá v podaní skvelej Táne Pauhofovej a Adam Kadlec v podaní Kamila Mikulčíka mieria k poslednému prípadu.

Na oddelení kriminálnej polície vládne napätá atmosféra pre vyšetrovanie, ktoré uskutočnili na vlastnú päsť a úplne obišli šéfku Trenčanovú. Zdá sa však, že ani medzi Nikol a Adamom nie je všetko v poriadku.

TIP: Dušan Kaprálik o mladých hercoch: Je lepšie odísť, ako trápiť sa a nič z toho

Keď Nikol požiada Adama o vysvetlenie, dostane odpovede aj na svoje nevyslovené otázky. Osud alebo náhoda zamieša karty tak, že Nikol trávi viac času so svojím bývalým priateľom Matejom, ktorého stvárňuje Tomáš Maštalír. Zaujímavé je, že herci tvorili pred rokmi pár aj v súkromí.

Zdá sa, že Nikol a Matej majú k sebe blízko čoraz viac... Odváži sa Kadlec zabojovať? Vychutnajte si finále seriálu Výnimočná Nikol.


Sledujte seriál Výnimočná Nikol s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe vo štvrtok o 20.30 h na Markíze a už teraz na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Výnimočná Nikol? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Výnimočná Nikol - vo štvrtok, 20. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na