Výnimočná Nikol cover

MARKIZA • ŠTVRTOK • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Čistenie toaliet či umývanie podláh: Hviezdy, ktoré sa živili upratovaním

18. 08 2022 11:00 | markiza.sk
Matthew McConaughey, Ashton Kutcher a Jennifer Aniston
Matthew McConaughey, Ashton Kutcher a Jennifer Aniston Foto: Profimedia.sk

Kto čistil rakvy, kto kurníky a kto upratoval v ZOO klietky s levmi?

Už od 1. septembra si na Markíze môžete vychutnať nový krimi seriál s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe s názvom Výnimočná Nikol.

Ako upratovačka Nikol Tichá pracuje na policajnej stanici. Jeden večer počas svojej zmeny neodolá nutkaniu a prepíše na tabuli poznámky k aktuálnemu prípadu, čo policajtom výrazne pomôže pri vyriešení zločinu tým, že upriami ich pozornosť na skutočného páchateľa.

Nie všetci herci boli odmalička hercami. Niektorí si vyskúšali aj dôležitú prácu upratovača či upratovačky predtým, ako sa stali hviezdami a zažiarili na filmových plátnach. Zoznam celebrít priniesla upratovacia spoločnosť Crewcare. Vedeli ste to o nich?

Jennifer Aniston

Predtým ako sa stala veľkou televíznou a filmovou hviezdou, pracovala ako telemarketérka. V mladosti čistila toalety a možno budete prekvapení, ale hviezda Priateľov povedala, že jej umývanie toaliet šlo lepšie ako predávanie nehnuteľností.

Jennifer Aniston
Foto: Profimedia.sk
 

Sean Connery

Sean Connery nebol Jamesom Bondom odjakživa. Škótsky herec vyskúšal viacero nezvyčajných povolaní. V Edinburghu pracoval ako mliekar a tiež záchranár. Jeho matka Euphemia McBain McLean bola upratovačka a toto zamestnanie učarovalo aj jej synovi. Avšak upratovanie rakiev nie je pre každého, Sean to však zvládol!

Sean Connery
Foto: Profimedia.sk
 

Jim Carrey

Kanadsko-americkému hercovi a komikovi nebolo vždy do smiechu. Zo začiatku mal finančné problémy. Spolu s bratom Johnom pracovali po škole ako školníci. Tiež sa živili ako ochrankári v továrni na pneumatiky, kde pracoval aj ich otec. V tej istej továrni Jim dokonca zametal podlahu. Keď jeho otec dostal výpoveď, v 16 rokoch musel nechať školu.

Jim Carrey
Foto: Profimedia.sk
 

Ashton Kutcher

Americký herec takisto pracoval v továrni ako upratovač. Hlavný dôvod? Počas štúdia na vysokej škole sa potreboval uživiť.

Ashton Kutcher
Foto: Profimedia.sk
 

Jon Bon Jovi

Americký spevák, skladateľ, gitarista a tiež herec odštartoval hudobnú kariéru skoro. Vo svojej tínedžerskej skupine hral na klavíri a gitare, hrával po kluboch a na miestnych koncertoch vystupoval ako „otvarák“. Predtým ako ho objavili, rocková hviezda umývala podlahy v nahrávacom štúdiu svojho bratranca.

Jon Bon Jovi
Foto: Profimedia.sk
 

Sylvester Stallone

Keď sa Sylvester Stallone prvýkrát presťahoval do New Yorku, nezačal hneď so svojou hereckou kariérou. Chopil sa kadejakej práce. Upratoval v ZOO v Central Parku, kde mal na starosti čistenie klietok s levmi.

Sylvester Stallone
Foto: Profimedia.sk
 

Matthew McConaughey

Americký herec bol ako študent na výmenný pobyt v Austrálii. Zarábal si upratovaním kurníkov a umývaním riadu.

Matthew McConaughey
Foto: Profimedia.sk
 

Výnimočná Nikol s Táňou Pauhofovou v hlavnej úlohe si nenechajte ujsť už 1. septembra na Markíze a o týždeň skôr na Voyo.

 

Upútavka

 
Výnimočná Nikol - vo štvrtok, 29. septembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na